Praca przy Komputerze | Nawet 2500 zł netto na start

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

Co oferujemy?

  • Praca odbywa się na podstawie UMOWY

  • Wynagrodzenie w wysokości 2400 - 10500 PLN - uzależnione od zaangażowania

  • Wysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracy

  • Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu

  • Narzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do Z

  • Zdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowego

  • Regularne szkolenia online

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy w formie dodatkowej lub stałej

  • Pełne wsparcie osoby wprowadzającej

  • Świetną atmosferę oraz wsparcie całego zespołu

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat

  • Obywatelstwo polskie

  • Aktualne zamieszkanie na terenie Polski

  • Komputer lub smartfon z dostępem do internetu

  • Obsługa komputera na poziomie podstawowym

  • Sumienność, zaangażowanie i chęć do rozwoju

Opis Stanowiska:

  • działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku

  • nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,

  • obsługa Klienta,

  • tworzenie narzędzi reklamowych,

  • praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

  • Na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.

  • U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków - 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach - 10 500 PLN i więcej miesięcznie.

  • Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowania

Chcesz więcej uzyskać więcej informacji i dołączyć do projektu ?

  • 1. Napisz do mnie bezpośrednio prywatną wiadomość na moim FB (link znajdziesz poniżej lub/i klikając przycisk obok)

  • 2. Dodaj mnie do znajomych- ułatwi mi to kontakt z Tobą i szybciej odpowiem (dostaje dużo wiadomości)

  • 3. Przedstawię Ci szczegóły oraz umówimy się na wstępną rozmowę.

Link do mojego profilu na FB:

Cena : 1.00 PLN
Miasto : Bielsko-Biała
Adres : Bielsko-Biała, Batorego Stefana
Nazwa : Paweł
Numer ogłoszenia : 8207
Liczba odsłon: 5, dzisiaj 0
Firma/Prywatnie: Firma