Partner biznesowy sklepu

Cena : 1.00 PLN

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wyposażony sklep spożywczy, który już prosperuje oraz posiada personel

  • Zapewnienie stałych, sprawdzonych dostawców na atrakcyjnych warunkach współpracy

  • Silną i rozpoznawalną markę w regionie

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Perspektywę rozwoju własnego zespołu

  • Poczucie bezpieczeństwa związanego z prowadzeniem sprawdzonej działalności pod znanym szyldem

Wymagania:

  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

  • Przedsiębiorczość i umiejętność delegowania zadań

  • Odpowiedzialność za wyniki

  • Skrupulatność oraz doskonała organizacja pracy

  • Doświadczenie w pracy w handlu lub w prowadzeniu działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Prowadzenie sklepu spożywczego w ramach własnej działalności gospodarczej

  • Dbanie i nadzorowanie wyników handlowych

  • Dobieranie odpowiedniego asortymentu do sklepu

  • Nadzór nad personelem

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

Punkty handlowe : Nądnia, Dąbrówka Wlkp, Bukowiec, Wąsowo, Jastrzębniki, Śliwno, Ceradz Dolny, Konojad, Wilkowo Polskie, Karczewo.

Zadzwoń pod nr 882-907-490 i dowiedz się więcej.

Nr ref.
SGA/037/ABO