Kabiny Prysznicowe Warszawa

Cena : 1.00 PLN

Przedsiębiorstwo ADAB to najwyższej jakości szkło i lustra na zamówienie dla wymagających interesantów. Szkło to idealny wybór nie tylko do nowoczesnych powierzchni – wspaniale uwydatnia optycznie powierzchnie i wywołuje wykwintne wrażenie. Wraz z ADAB to bezpieczny wybór!
 
Realizuje nowoczesne drzwi szklane przesuwane oraz uchylne, kabiny prysznicowe, zwierciadła i konstrukcje z luster, balustrady ze szkła, dodatkowo przygotowuje wykwintne meble ze szkła i zabudowy szklane na wymiar. Dostarcza obróbkę szkła o grubości 3-19 mm i lakieruje szkło wedle wzorników NCS i RAL. Z przykładowymi artykułami firmy można zapoznać się już w tej chwili na jej stronie.
 
Ma wieloletnie doświadczenie w swojej specjalizacji i interesantom świadczy przekrojową i profesjonalną obsługę. Dysponuje zaawansowanym zapleczem pozwalającym na przeprowadzenie niemalże każdego projektu. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i służy kompetentnym doradztwem w doborze perfekcyjnych pomysłów konstrukcyjnych i ozdobnych.
 
ADAB – drzwi, kabiny prysznicowe Warszawa – zachęcamy do wejścia na stronę!

Kontakt:
Kabiny prysznicowe w Warszawie
ul. Faradaya 1
tel: +48 602 699 304
url: http://www.szkloilustro.pl/  
e-mail: adab.dzik@interia.eu